İslami Sohbet Odaları | Dini Sohbet

İslami Sohbet Odaları | Dini Sohbet

admin     07-07-18     Chat, Sohbet, Sohbet Odaları     İslami Sohbet Odaları | Dini Sohbet     173 Defa Okundu

İSLAMİ SOHBET
İslami kurallar ve saygı çerçevesinde internet üzerinden muhafazakar insanlarla tanışmak artık sohbetoz.com adresiyle mümkün. Birçok sohbet sitesinde muhafazakar insanlar için dikkat edilen herhangi bir özellik, ayrıcalık yer almamaktadır ve bu da haliyle kişilerin vicdanını zedelemekte, yanlış bir şey yapıyorum düşüncesine kapılmalarına neden olmaktadır. İslami dini sohbet sitemiz sayesinde artık vicdan rahatlığıyla, saygı çerçevesinde ister erkeklere isterseniz de bayanlara mesaj atabilir; ciddi bir beraberlik düşündüğünüzü açıklayabilirsiniz.

İslami Sohbet Ne Demek?
Karşınızdaki kişinin daha ölçülü olduğunu, hızlıca bir şeyler yaşamak istemediğini, saygıyı elden bırakmadığını ve bunun gibi birçok şeyi bir arada düşünün; İslami sohbet kavramını en iyi açıklayabileceğimiz tanım budur. Genel olarak bayanlar erkeklerle ciddi düşünür, eğlenme amaçlı görüşmez, ileriye dönüklerdir. Bunun yanında erkekler de ciddi bir beraberlik niyetiyle bayanlara yanaşır, ürkütmemeye çalışır ve İslami sohbet sitemizde genellikle işler çok daha kolay ciddiye biner, kişiler birbirlerini daha iyi tanır.

İslami Sohbette Dikkat Edilmesi Gerekenler
Öncelikle karşınızdaki kişinin muhafazakar olabileceği düşüncesini aklınızdan çıkarmayın. Peki ya muhafazakarlık nedir? Muhafazakarlık hal ve hareketlerde daha ölçülü davranan, aşırıya kaçmayan insanlara verilen genel sıfattır. Bu yüzden muhafazakar olduğunu düşündüğünüz( Örneğin başı kapalı bir bayan) kişilere mesaj atarken saygıyı elden bırakmamak, kibar bir dille ürkütmeden konuşmak; ona ait özel şeyler bir çırpıda sormamak işinize gelecektir.
Bunun yanında İslami sohbette karşınızdaki kişinin kafa denginiz olduğunuzu düşünüyorsanız ilişkiyi ciddi bir boyuta indirgeyin. Bunun sebebi şudur; muhafazakar birisiyle aşırılıktan hoşlanan birisinin ortak bir paydada buluşması oldukça zordur, ilerde ciddi iletişim problemleri ortaya çıkabilir. Bundan sebep mutlaka karşınızdaki insanı doğru çözümlemeye odaklı olun, anlaşamayacağınızı düşündüyseniz ya da sıkıldıysanız sohbetoz.com adresimizde sohbet edebileceğiniz yüzlerce kişi olduğunu unutmayınız.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Yazarlar

Kurallar

Bağlantılar

Sohbet

Chat

Takip Et

© Copyright 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.